Сон, сонце та усвідомленність

in Team Ukraine3 months ago

Сьогодні зранку мені знову закортіло “погратись” в редакторі для фото. Об'єктом своїх знущань я вибрав оригінальне фото, біля одного пабу, що знаходиться в місті Чернігові. Не знаю, що саме сподобалось синові в унікальному дизайні біля пабу, але це бу перший раз, коли син сам попросив сфотографувати його біля гарбузів. Все ж таки згадав, синові сподобались карбузи. Думаю, аби йому дозволили, він би тягнув його додому і те, що гарбуз не набагато легше чим син, його навряд чи засмутило.
IMG_20191012_193241_Snapseed.jpg
Обробляючи фото я вирішив додати певну ізюминку застосувавши фільтр під назвою “драма”. Я не сильно разбираюсь в обробці, але мені здається що ця функція додає контраст вибірковим кольорам. Побачивши результат, я вирішив зберегти і такий варіант обробки.

IMG_20191012_193241_Snapseed1.jpg

Жодне фото, до редагування якого у мене дійшли руки не пройде повз чорно-білої фази обробки. Це один із улюблених моїх способів передати “суть” зображення, абстрагувавшись від кольорів. Але, як бачимо на прикладі цього, фото бувають фото, де без кольорів втрачаться вся суть фото.

IMG_20191012_193241_Snapseed2.jpg

І наостанок, ось оригінал фото, з якого я знущався. Фото було зроблене на звичайний смартфон, тому не судіть сурово.

IMG_20191012_193241.jpg

Всі ці варіанти фото ще раз змусили мене замислитись над тим, наскільки ж різними можуть бути світосприйняття. Хтось бачить життя в його різноманітті фарб, намагаючись знайти в ньому позитив, а хтось понуро дивиться на ті ж речі і бачить лише чорно-білу копію, в якій набагато складніше розрізнити суть того, на що падає його взір. Можливо, придумають більш м'який “перемикач” сприйняття з монотонного на різнобарвне ніж антидепресанти. Хоча, якщо озирнутись назад, то в історії є маса згадок про найкращі антидепресанти, що застосовувались ще з прадавніх часів - сон, сонце та усвідомленість.

10% від виплат даної статті я відправляю на своєрідний “депозитний” рахунок своєму синові @andruto. На мою думку заощадження на блокчейні HIVE буде набагато цікавішим за будь-який депозит, що я знаю.
I send 10% of the payments of this article to a kind of "deposit" account to my son @andruto. In my opinion, saving on the HIVE blockchain will be much more interesting than any deposit that I know of.

    Весь зміст створено автором за псевдонімом @cranium для однойменного блогу на блокчейні HIVE. Використання будь-яких матеріалів дозволено лише після погодження з автором.
    Все содержимое создано автором за псевдонимом @cranium для одноименного блога на блокчейне HIVE. использования любых материалов разрешено только после предварительного согласия автора. 
    All content was created by the author under the pseudonym @cranium for the blog of the same name on the HIVE blockchain. The use of any materials is allowed only after agreement with the author.

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

AD

Ти вже вариш пиво? Щоб почати грати просто натисни на картинку. @cryptobrewmaster - перша криптогра на блокчейні, в яку можна грати без обов'язкових інвестицій!!!

Are you already brewing beer? To start playing just click on the picture. @cryptobrewmaster - the first blockchain cryptogame that can be played WITHOUT mandatory investment !!!

image.png

image.png
Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social MediaVote Our Witness
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - TwitterInterview 4.png❤️🚀VOTE❤️🚀

Sort:  

In twitter -