Щотижневий челенж від @teamukraine - #WHERETOGO - Греція

in Team Ukraine3 months ago

Вчора з'явилася нова стаття з умовами участі в тижневому конкурсі від @teamukraine - (UA) #10 - Щотижневий челенж від @teamukraine - "WHERETOGO". Зовсім не віриться, що це вже 10 конкурс. Для мене, це 10-й конкурс з 10 можливих, що вдвічі приємніше.

Цього раз завданням для учасників було пофантазувати на тему - “Країна в яку я хотів би потрапити та чому"?. Так, як тема складається з 2 питань, тому почну по порядку :)

Країна в яку я хотів би потрапити? Моя відповідь Греція.

Греція - країна, яка першою спала мені на думку. Чому? Уяви не маю, але знаю, що до таких раптових підказок інтуїції обов'язково необхідно прислухатись. 10-тема тижневого конкурса виявилась для мене самою складною, так як я НІКОЛИ ще не був за кордоном. Сказати, що я сильно переймаюсь через це - ні. Впевнений, що в мене ще все попереду :) Хоча, будь-який візит за кордон буде особливим для мене, тому що він буде першим. тепер, мені хочеться, щоб цн=ей візит обов'язково був саме в Грецію.

Намагаючись розібратись у своєму бажанні, чому ж саме Греція першою з'явилася у мене в думках, я не зміг знайти кращого пояснення чим те, що міфи стародавньої греції та фото природи цієї країни справили на мене таке величезне враження, що підсвідомо мені туди хочеться. Тепер, завдяки (UA) #10 - Щотижневий челенж від @teamukraine - "WHERETOGO" в моєму житті з’явилась ще одна мета - відвідати Грецію, та розібратись чому ж я так хотів відвідати її :)

Всі фото взяті з https://pixabay.com/ за пошуковим запитом Греція.

10% від виплат даної статті я відправляю на своєрідний “депозитний” рахунок своєму синові @andruto. На мою думку заощадження на блокчейні HIVE буде набагато цікавішим за будь-який депозит, що я знаю.
I send 10% of the payments of this article to a kind of "deposit" account to my son @andruto. In my opinion, saving on the HIVE blockchain will be much more interesting than any deposit that I know of.

    Весь зміст створено автором за псевдонімом @cranium для однойменного блогу на блокчейні HIVE. Використання будь-яких матеріалів дозволено лише після погодження з автором.
    Все содержимое создано автором за псевдонимом @cranium для одноименного блога на блокчейне HIVE. использования любых материалов разрешено только после предварительного согласия автора. 
    All content was created by the author under the pseudonym @cranium for the blog of the same name on the HIVE blockchain. The use of any materials is allowed only after agreement with the author.

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

AD

Ти вже вариш пиво? Щоб почати грати просто натисни на картинку. @cryptobrewmaster - перша криптогра на блокчейні, в яку можна грати без обов'язкових інвестицій!!!

Are you already brewing beer? To start playing just click on the picture. @cryptobrewmaster - the first blockchain cryptogame that can be played WITHOUT mandatory investment !!!

image.png

image.png
Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social MediaVote Our Witness
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - TwitterInterview 4.png❤️🚀VOTE❤️🚀

Sort:  

I wish that you dream will come true as soon as possible :) And of course, it would be interesting to get know about your adventures in Greece :)

I will definitely share my impressions of visiting Greece.

In twitter -

I will definitely share my impressions of visiting Greece.

@cranium 😉