Чого більше? (UA)

avatar

Ех п’ятниця, не такою я собі тебе уявляв. Від останнього дня тижня хочеться багато чого, але точно не аншлагу на роботі  Ладно, що є то є і вже ніяк на це вплинути не вдасться, все позаду. Радує те, що хоч і під самий вечір я все ж таки знайшов час на те щоб ще на роботі написати це повідомлення, яка виношував в думках з самого ранку.


IMG_20210213_095439.jpg


Теми норми і відхилень такі ж одвічні, як і питання первинності серед яйця і курки (до речі, чому ніхто не думає що першим міг з’явитись півень гермафродит? :) ) Сьогодні, хочу записати роздуми на тему чесності в інтернеті.


IMG_20210213_153428_Snapseed.jpg


Як думаєте чого більше в інтернеті чесності чи обману? Думаю, відповідь очевидна. А, якщо виключити всю рекламу, то чого стане більше чесності чи обману? Тут стає все значно складніше, адже навіть уявити світ без реклами – це вже щось фантастичне, і навіть із гарно розвиненою фантазією до кінця уявити відсутність УСІХ видів реклами – нереально. Банальне призначення лікаря = реклама, розповідь подруги про нову кав’ярню – реклама, обговорення коханця = реклама, це повідомлення = реклама (як мінімум мого блогу, а якщо врахувати всі посилання в кінці то взагалі страшно). В такому варіанті можна продовжувати до безкінечності.


IMG_20210206_154834_Snapseed.jpg


Після такого повороту думок висновок про те чого ж більше правди чи обману в нашому житті стає ще більше об’єктивним. Наведу 2 протилежних приклади кожен з яких, демонструє протилежну сторону. Обидва приклади я описував в повідомленнях на своєму аканті @cranium.leo, що я створив спеціально для спільноти #leofinance після того, як мій основний акант потрапив до списку ігнорування #leofinance. (До речі, попереднє речення приклад завуальованої реклами як спільноти, так і мого другого аканту).


IMG_20210131_111320_Snapseed.jpg


Приклад чесності - https://leofinance.io/@cranium.leo/blockchain-technology-honesty-and-transparency-or-blokchein-tekhnologii-chestnost-i-prozrachnost-en-or-ru

Якщо спробувати коротко передати зміст повідомлення, то після моєї помилки при виставленні карти на продаж, спрацювала купівля в 1000 раз дешевше вартості карти. Врешті решт, карту повернули мені назад не просячи навіть винагороди за це.

Приклад брехні - https://leofinance.io/@cranium.leo/akuratno-fishing-carefully-phishing

Побачивши коментар із повідомлення, в мене (як людини, що не перший день на блокчейні) відразу виникла підозра про правдивість інформації. Не даремно. Як виявилось після перегляду блогу, що відправив коментар це було фітингове повідомлення направлене з метою отримати мої ключі доступу до мого аканту.
До чого я це все веду?

  1. Не важливо де ми будемо знаходитись (в Інтернеті чи реальному житті), завжди будуть люди, які хотітимуть отримати все «найпростішим способом» - обманом. Будьте обережні, не всі люди добрі!!!
  2. Особисто мені було складно знайти ту грань, між чесністю і обманом. Раніше я поступав не дуже гарно по відношенню до інших людей, керуючись принципом «человек человеку –волк» ставлячи свої інтереси понад усе. Повірте, ні до чого гарного це мене не привело і точно не спростило мого життя. Зараз, приймаючи те чи інше рішення я керуюсь 2 простими принципами «я нікому нічого не винен», але якщо є хоча б якісь неприємні емоційні відчуття, так звана совість, я уникаю таких дій «жити по совісті».

image.png


Без имени1.jpg




0
0
0.000
2 comments