5 хвилин, щоб зробити свій день кращим

in QUAC3 months ago

5 хвилин на згадування приємних подій з життя може зробити Ваш день значно приємнішим. Саме цим я займаюсь, коли створюю це повідомлення. Не знаю чому, але найприємніші моменти мого життя - це моменти, що я проводжу зі своїм сином. Сьогодні буде так званий вечір тата (дружина йде на нічне чергування). Я вже запланував декілька цікавих справ, за якими ми будемо проводити час разом. Впевнений, що нам буде добре разом.

IMG_20200305_094111_Snapseedввмів.jpg

Так, як вечором я планую відпочити, зараз час - інтенсивно попрацювати, щоб виконати всі заплановані справи на день. Я ще продовжую експериментувати з кількістю публікацій на протязі доби, але все більше схиляюсь до того, щоб публікувати не більше 2 статей на добу. Думаю, це оптимально. Просто, потрібно цінувати час людей, які тебе періодично читають Ваші каляки:)

Дякую всім за увагу до цього “простого” повідомлення. Миру Вам!!!

10% від виплат даної статті я відправляю на своєрідний “депозитний” рахунок своєму синові @andruto. На мою думку заощадження на блокчейні HIVE буде набагато цікавішим за будь-який депозит, що я знаю.
I send 10% of the payments of this article to a kind of "deposit" account to my son @andruto. In my opinion, saving on the HIVE blockchain will be much more interesting than any deposit that I know of.

    Весь зміст створено автором за псевдонімом @cranium для однойменного блогу на блокчейні HIVE. Використання будь-яких матеріалів дозволено лише після погодження з автором.
    Все содержимое создано автором за псевдонимом @cranium для одноименного блога на блокчейне HIVE. использования любых материалов разрешено только после предварительного согласия автора. 
    All content was created by the author under the pseudonym @cranium for the blog of the same name on the HIVE blockchain. The use of any materials is allowed only after agreement with the author.

create hive blockchain account

Not got an account yet? Sign up to Hive!

AD

Ти вже вариш пиво? Щоб почати грати просто натисни на картинку. @cryptobrewmaster - перша криптогра на блокчейні, в яку можна грати без обов'язкових інвестицій!!!

Are you already brewing beer? To start playing just click on the picture. @cryptobrewmaster - the first blockchain cryptogame that can be played WITHOUT mandatory investment !!!

image.png

image.png
Posted in HIVEUAJoin Team Ukraine Social MediaVote Our Witness
image.pngJoin the community!image.pngTelegram Chat - TwitterInterview 4.png❤️🚀VOTE❤️🚀